Jmenuji se Káča Červená

Jsem fotografka. 

A nejen to. 

Vystudovala jsem sociální antropologii. Žila jsem v Anglii a Africe. Pracovala jsem za barem i v nadaci. Jsem máma Anežky a Matyáše. Propagátorka "body positivity"- hnutí za pozitivní vnímání všech typů postav bez ohledu na velikost, tvar nebo rasu. Snažím se žít tak, abych neškodila planetě a učím to své děti.Jak to všechno souvisí? 

Jako antropoložka rozumím lidem a jejich rozmanitostem. To se při focení vždycky hodí. Jako cestovatelku mě nezaskočí nepohodlí či náhlé změny. Na cestě za vámi se rozhodně neztratím. Za barem jsem se naučila tvrdě pracovat  a při tom se dobře bavit. V nadaci jsem dohlížela na to, aby byly peníze využity smysluplně. Co mě naučilo mateřství se sem nevejde. Je toho hodně. Na všech lidech si vždy najdu to hezké a budu to oslavovat. Protože krása je mnohem víc než jen  konfekční velikost nebo určitá barva pleti. 

Krása má mnoho podob. 


Jak to máte vy? Dejte mi o sobě vědět, ráda si poslechnu váš příběh a zachytím ho pro vás navždy!

Řekli o mně

Bára & Pepa

Kateřina zachytila náš den přesně tak, jak jsme si přáli. Je moc šikovná a její výběr fotek nás upřímně dojal. Moc ji chválíme a nejen my, ale i všichni svatebčané. Určitě její služby doporučujeme. Bylo nám potěšením ji poznat, opravdu...Byl to pro nás zatím nejkrásnější den v životě a jsem opravdu rádi, že jsme si pro ten den vybrali právě ji!

Denisa & František

Kateřina je jedním slovem profesionálka. Vybrali jsme si ji jako svatební fotografku a máme od ní příjemné a přirozené fotky. Po celou dobu svatby jsme o ní v podstatě nevěděli, a i přes to máme zachyceny všechny okamžiky. Domluva byla také skvělá a Kateřina vyhověla všem našim požadavkům. Jako bonus jsme dostali fotoknihu se shrnutím celého dne, která skvěle slouží jako prezentace všem našim známým.

Lenka & James

Katerina did a great job with our wedding photos. She was really friendly, wasn`t pushy, and wasn`t ever awkwardly in the way. We were really satisfied with the photos and her availability to meet and discuss things ahead of time and to collect our prints afterward.

 Two thumbs up!

Using Format